Два суди погодилися із рішенням Держпродспоживслужби щодо накладання штрафу на магазин через порушення законодавства

10.01.2018 11:37

Адміністративний суд м. Дніпро та апеляційний суд Дніпропетровської області залишив без змін суму штрафних санкцій для торговельної мережі з продажу взуття. Санкції були накладені фахівцями ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області на магазин у м.Херсон, де в результаті здійснення планової перевірки були встановлені порушення Правил роздрібної торгівлі непродовольчими товарами та ст.15 Закону України «Про захист прав споживачів».

За результатами розгляду акту перевірки Головним управлінням Держпродспоживслужби в Херсонській області до господарюючого суб’єкта були застосовані адміністративно-господарські стягнення, передбачені статтею 23 Закону України «Про захист прав споживачів», у сумі понад 30 тис. грн.

Господарюючий суб’єкт не погодився з сумою штрафних санкцій і звернувся з позовною заявою до адміністративного суду з вимогою скасувати акт перевірки та відмінити постанову про накладення штрафу. За результатами судового розгляду справи, суд відмовив господарюючому суб’єкту у задоволені його вимог і залишив суму штрафу без змін.

Не погоджуючись з даним рішенням, господарюючий суб’єкт звернувся з апеляційною скаргою до апеляційного суду Дніпропетровської області щодо оскарження рішення адміністративного суду. Суд розглянув скаргу і відмовив господарюючому суб’єкту у задоволені його вимог і залишив суму штрафу без змін.

Відповідно, апеляційний суд погодився з рішенням адміністративного суду та з законними вимогами Головного управління  Держпродспоживслужби в Херсонській області.