На Прикарпатті Держпродспоживслужба прозвітувала громадськості про підсумки роботи за 2017 рік

14.02.2018 13:41

13 лютого в ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області відбулась прес-конференція щодо результатів діяльності головного управління за 2017 рік.

У заході також взяв участь спостерігач Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Джоржіо Зельковіч.

Керівництво ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області акцентувало увагу присутніх на питаннях захисті території Прикарпаття від проникнення карантинних організмів, небезпечних інфекційних хвороб тварин.

Також присутні проаналізували шляхи поліпшенні епідеміологічної ситуації в області, роботу системи «Єдине вікно», особливостях функціонування програми «Доступні ліки», формування тарифів в житлово-комунальній сфері, здійснення соціально-гігієнічного моніторингу води, харчових продуктів в дошкільних, загальноосвітніх навчальних та соціальних закладах, виконання контролюючих функцій - процедуру проведення планових і позапланових заходів державного нагляду.

Начальник Головного управління Роман Гурський дав відповіді на питання журналістів та детально описав результати діяльності за напрямками – в галузі безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, дотримання санітарного законодавства та законодавства у сфері захисту і карантину рослин, захисту прав споживачів, контролю за регульованими цінами та практики проведення лабораторних досліджень на території області.

Роман Гурський наголосив, що обласне управління Держпродспоживслужби відкрите та готове до широкої співпраці з бізнесом, громадськістю, органами влади, місцевого самоврядування.