Проект САФОЗО оголошує тендер на виробництво фільму про безпечність молока

11.02.2019 10:15

САФОЗО запрошує кваліфікованих учасників торгів, які відповідають умовам щодо участі у торгах, для надання запечатаних тендерних пропозицій з виробництва фільму про безпечність молока.

Отримати тендерну документацію можна за запитом, надіславши на електронну пошту тендеру tender[at]safoso.com.ua лист з поміткою в темі чи тілі повідомлення «Запит на тендерну документацію».

Тендерну пропозицію необхідно доставити в друкованій формі до офісу САФОЗО в Києві до 17:00 за київським часом, 18 лютого 2019 р.

Пропозиції, що надійдуть після вказаного кінцевого строку, будуть відхилені.

Запитання щодо роз’яснень тендерної документації потрібно надсилати електронною поштою на адресу tender[at]safoso.com.ua до 17:00 за київським часом, 12 лютого 2019 р. Будь-які інші способи комунікації, зокрема через телефон або особисті контакти, суворо заборонені й можуть бути підставою для виключення з торгів.

Відповіді на всі запитання щодо роз’яснень будуть публікуватися без вказання джерела на веб-сайті Проекту за посиланням з поміткою SAFOSO/APPLICATION/01/2019. Відповіді будуть надані до 17:00 за київським часом, 15 лютого 2019 р.

Тендерні пропозиції будуть розкриті 18 лютого 2019 р., о 17:00 за київським часом в офісі САФОЗО в Києві. Під час відкриття пропозицій буде проведена перевірка, зокрема подання пропозицій та чи були документи закриті до офіційного розкриття. Буде також перевірено, чи всі пропозиції включають необхідні документи для участі у тендері.