На Франківщині спеціалісти Держпродспоживслужби провели практикум для курсантів

20.03.2019 12:30

19 березня 2019 року на запрошення деканату прикарпатського факультету Національної академії внутрішніх справ (НАВС), спеціалісти Головного управління  Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області поділилися практичним досвідом з реалізації державної політики у сфері захисту прав споживачів.

У заході взяли участь начальник та спеціалісти управління захисту споживачів Головного управління області, викладачі та курсанти Прикарпатського факультету НАВС.

У ході проведеної зустрічі окреслені основні права споживачів, обговорені питання формування та реалізації державної політики у сфері захисту прав споживачів і вплив державного ринкового нагляду на захист прав споживачів в Україні.

Увагу присутніх було акцентовано на громадській свідомості, суспільній активності та непохитності в своїх позиціях відстоювання людської гідності та споживчих прав.

Також було наголошено на тому, що керуючись правом вибору, споживач здатний впливати на стан ринку, підтримувати доброякісну продукцію та її виробників, ігноруючи при цьому сумнівну та ризиковану продукцію.